Архів

Друк

Заступник голови ОДА Роман Товстий подав декларацію

Згідно нових змін в електронному декларуванні, державні службовці можуть подати звіт про свої статки до 1 травня, якщо вони роблять це вперше.

Але заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий звітує про свої доходи щороку вчасно. Говорить, що приховувати йому нічого.

– Вважаю прозору систему електронного декларування правильним і потрібним нововведенням. Тепер усі чиновники можуть показати, що вони відкриті та не бояться говорити про свої статки. А, отже, будемо ближчими до людей. – зазначає Роман Товстий

Згідно податкової декларації за 2016 рік, Роман Товстий володіє легковим автомобілем Chrisler Wrangler 1990 року випуску. Ще на одне авто – Volkswagen Touareg – чиновник має право спільного користування. Його ж дружина Софія Кочарян є власницею Fiat 2014 року випуску.

Мешкає Роман Товстий із сім’єю у квартирі тещі на 48 м2.

– Мама дружини давно мешкає за кордоном, тому житло залишила нам, – пояснює Роман Товстий.

Як доходи заступник голови ОДА задекларував заробітну плату на посаді – 138,700 тис грн. Із грошових активів має 95 000$ готівкою та 50 000$, позичених третім особам. Ці накопичення у Романа Товстого зберігаються ще з часів роботи приватним підприємцем. Дружина посадовця зберігає 40 000$ готівкою та стільки ж – позичила третім особам.

Із нерухомості чиновник задекларував земельну ділянку на 0,2 га, яку отримала його дружина ще в 2015 році. Також Софія Кочарян володіє ще однією земельною ділянкою на 0,1 га, на якій нині ведеться будівництво на 238 м2. Багато в чому, за словами Романа Товстого, його дружині допомагають родичі з-за кордону.

– Усі ми пам’ятаємо часи, коли в Україні було дуже тяжко. Тоді родичі моєї дружини були змушені виїхати на заробітки за кордон. Там і залишилися жити. Але й досі підтримують Софію та допомагають їй, – говорить Роман Товстий. – Тож, спільними зусиллями ми зараз і зводимо будинок.

Заступник голови Полтавської ОДА наголошує, що буде й надалі власним прикладом підтримувати відкритість держслужбовців та прозорість подання їх декларацій.

Прес-служба Полтавської ОДА
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини