Архів

Друк

Валерій Головко: "Нам вдалося консолідувати Полтавську обласну раду"

Валерій Головко у прийнятті свого річного звіту роботи бачить початок консолідації Полтавської облради та сподівається на конструктивну співпрацю з депутатським корпусом.

Минулої п’ятниці, 29 квітня, на сесії Полтавської обласної ради пройшов річний звіт голови Полтавської ОДА Валерія Головка. У ньому він розповів про результати роботи облдержадміністрації за 2015 рік.

Серед питань, які висвітлювалися у звіті: створення об’єднаних територіальних громад, фінансова децентралізація, початок роботи нової патрульної служби, повернення в область великих платників податків.

Говорив Валерій Головко не тільки про здобутки, але і про проблеми, з якими стикнулися у звітній період: криза в промисловості в області, незавантаженість КрАЗ, Кредмаш, Крюківського вагонобудівного та Кременчуцького колісного заводів державними замовленнями, проблема забезпечення медичних, освітніх та соціальних закладів області якісними продуктами полтавського виробництва.

Голосами двох третин від присутніх у залі депутатів облради звіт був прийнятий. Це говорить про позитивну оцінку роботи голови ОДА представниками округів Полтавщини.

Валерій Головко зазначив, що у спілкуванні з депутатським корпусом весь час намагався уникати політичної складової. Він бачить конструктив у позитивному голосуванні за його річний звіт як голови Полтавської облдержадміністрації:

— Нам вдалося консолідувати Полтавську обласну раду для того, щоб вона працювала на благо полтавців і вирішували проблеми своїх округів. Підтвердженням цієї консолідації є прийняття звіту минулої п’ятниці. Разом з тим дуже прикро бачити, що деякі політичні сили займаються популізмом, а не працюють для полтавської громади. Але сподіваюся, що ми вирішимо ці негаразди і спільно працюватимемо над вирішенням поточних проблем області.

Сьогодні ж голова Полтавської ОДА перебуває у Києві в Кабінеті Міністрів. Зокрема, там відбудеться зустріч з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. Головне питання для Валерія Головка — дороги у Полтавській області та їх капітальний ремонт.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини