Архів

Друк

Із засідання виконкому

Міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, на якому було розглянуто і затверджено ряд рішень.

Серед іншого члени виконкому погодили виділення одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей-інвалідів до 18 років за особистими зверненнями одного з батьків або осіб, що їх замінюють (усиновителів, опікунів, піклувальників), мешканцям міста Полтава на загальну суму п’ять тисяч гривень; виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та інвалідам війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення – мешканцям міста Полтава (за зверненнями) на загальну суму сорок чотири тисячі гривень.

Також затверджено рішення про організацію та проведення Новорічних ярмарків по вулиці Жовтневій (від вул.Котляревського до площі перед театром ім. М.В.Гоголя) та по вулиці Калініна (на тротуарі за майданчиком для паркування перед магазином ТОВ «Універсам-Полтава»). Працюватимуть ярмарки з 5 по 31 грудня, з 9.00 до 18.00.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини