Архів

Друк

Віктор Янукович пообіцяв виправляти помилки влади, від яких жодний уряд не застрахований

Президент України Віктор Янукович в офіційному зверненні висловив занепокоєність тим, що попри досягнення домовленостей з опозицією, люди продовжують страждати на Майданах по всій країні, завдаючи шкоди своєму здоров'ю і навіть життю.

"У процесі переговорів з мирного врегулювання протистояння ми дійшли конкретних домовленостей з представниками опозиції. Усі зобов'язання, які влада взяла на себе, ми виконали", - зазначив президент. Однак, за словами президента, політики продовжують розбурхувати ситуацію своїми заявами, думаючи про рейтинги, а не про людей.

"Однак опозиція продовжує нагнітати ситуацію, закликає людей стояти на морозі задля політичних амбіцій кількох лідерів. Я думаю, що це неправильно. Переконаний, ми повинні зрозуміти - нема майбутнього у держави й народу, якщо політичні інтереси окремих груп поставлені вище існування самої України", - заявив Янукович. Глава держави закликав громадян до миру та спокою, а зі свого боку пообіцяв виправляти помилки влади, від яких жодний уряд не застрахований.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини