Архів

Друк

Відбулась тридцять шоста сесія міської ради шостого скликання

Відбулась тридцять шоста сесія міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Олександр Мамай.

Депутати одноголосно прийняли рішення про прийняття на службу в виконавчий комітет Полтавської міської ради та затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Юрія Левченка.

Були внесені зміни до доходної та видаткової частин міського бюджету по загальному фонду за рахунок:

- збільшення додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на суму 6991,4 тис.грн.;

- зменшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям на суму 8840,0 тис.грн.

Затверджено пропозицію зменшити річні планові показники спеціального фонду по збору за першу реєстрацію транспортного засобу на 360,0 тис.грн., у зв'язку зі зменшенням надходжень до бюджету, після запровадження податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Видатки за рахунок даного джерела надходжень відновити за рахунок залишку коштів дорожнього фонду станом на 01.01.2013 року.

Суму додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів буде розподілено відповідно до потреби між галузями соціальної сфери:

- освіта - 3822,96 тис.грн.;

- охорона здоров'я - 2468,24 тис.грн.;

- фізична культура та спорт - 130,28 тис.грн.;

- соціальний захист населення - 46,07 тис.грн.;

- культура - 523,85 тис.грн.

За пропозиціями заступників міського голови і головних розпорядників бюджетних коштів, буде збільшено видатки міського бюджету за рахунок залишків бюджетних коштів загального та спеціального фондів станом на 01 січня 2013 року та виділено головним розпорядникам бюджетних коштів:

- виконавчому комітету Полтавської міської ради:

39,0 тис.грн. - на виконання Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтави та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2013 рік;

- управлінню охорони здоров'я:

8,05 тис. грн. - на придбання медичного обладнання та ксероксу;

11,6 тис.грн. - на виготовлення та встановлення вивіски КЗ центру первинної медико-санітарної допомоги № 1;

- управлінню соціального розвитку:

200,0 тис.грн. - на виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення "Турбота" на 2013р.;

- управлінню житлово-комунального господарства:

3893,3 тис.грн. - на благоустрій міста (утримання та поточний ремонт вулично-дорожньої мережі);

1000,0 тис.грн. - КП «Полтаваелектроавтотранс» (фінансова підтримка на виплату заробітної плати);

- управлінню капітального будівництва:

50,0 тис.грн. – на будівництво спортивного майданчика на території парку БК залізничників за адресою: вул.Сакко, вул.Привокзальна;

- управлінню майном комунальної власності міста:

50,0 тис. грн. – на придбання комп'ютерної техніки;

37,0 тис.грн. – на виплату заробітної плати та придбання меблів службового користування для управління у зв'язку з його реорганізацією;

- управлінню земельних ресурсів та земельного кадастру:

2,4 тис. грн. – на навчання спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель;

- управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення:

2,01 тис. грн. – на виконання Програми з організації заходів попередження загибелі та рятування людей на водних об'єктах, розташованих на території м. Полтава на 2012-2014р.р" (придбання водолазного спорядження).

За пропозиціями заступників міського голови і головних розпорядників бюджетних коштів, у зв'язку з економією та неможливістю використання коштів буде зменшено асигнування:

  • управлінню культури - 107,9 тис.грн.;
  • інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста -98,0 тис.грн.

Водночас, за зверненнями головних розпорядників бюджетних коштів будуть перерозподілені кошти загального фонду та бюджету розвитку в межах затверджених асигнувань.

Також депутати погодили внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2013 рік, затвердили Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтави та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2014 рік та міської цільової програми «Розвиток та удосконалення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2014-2016 роки».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини