Архів

Друк

Ударівець Каплін подав до суду на прем’єр-міністра Азарова

Народний депутат фракції «УДАР» Сергій Каплін позивається   до Окружного адміністративного суду Києва  щодо  протиправної бездіяльності прем’єра Азарова, який не відповідає на депутатські звернення ударівця.

Каплін направив на адресу прем’єра Азарова депутатське звернення щодо зловживання службовим становищем директором кадрового забезпечення секретаріату Кабіміну Юрієм Євтєєвим. Ударівець вимагає перевірити факти неправомірного присвоєння Євтєєву другого рангу державного службовця та факти застосування чиновником зброї проти сільських мешканців біля розкішного помешкання урядовця у передмісті Києва. За інформацією Капліна, інцидент стався, коли селяни намагалися повернути захоплений чиновником місцевий пляж.

«Згідно закону Микола Азаров мав письмово відповісти на звернення протягом 10 днів.  Пройшло майже два місяці, відповіді не має. Проте, в результаті мого звернення до прокуратури, остання вже порушила справу проти чиновника по факту його стрілянини в людей», - зазначив Каплін.

Нардеп наголошує, що не зважаючи на розголос, якого набула ця справа, прем’єр-міністр продовжує відмовчуватися.

«Я звертався до прем’єра через ЗМІ, з трибуни парламенту, він же демонстративно ігнорує українські закони і кришує «Лозинського №2». Тому я подав позов до суду і прошу визнати протиправною бездіяльність прем’єр-міністра України Азарова щодо ненадання в установленому законом порядку письмової відповіді на депутатське звернення, направлене 18 квітня цього року», - сказав Сергій Каплін.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини