Архів

Друк

Сьогодні у Кременчуці відбудеться перший ландшафтний форум «Сity&Landscape»

Організаторами даного заходу є виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, Асоціація сприяння міжнародного розвитку та бізнесу, Центр екологічної безпеки споживачів «Екостандарт».

Планується, що участь у ландшафтному форумі візьмуть представники адміністрацій міст і районів, компетенцією яких є питання з благоустрою та експлуатації територій, керівники служб озеленення промислових підприємств, представники садових центрів, ландшафтних та архітектурних бюро, проектних організацій, учбових закладів, незалежні архітектори та дизайнери. Зокрема,  запрошено біля 40 організацій, серед яких: «Гільдії ландшафтних архітекторів України»;  Компанія «Зінко-Україна», що займається інноваційними технологіями щодо озеленення покрівель; Компанія «HAGS» (Швеція), що проектують та будують паркові комплекси; Харківський національний університет ім. Каразина; Харківська національна академія міського господарства; Запорізький національний університет; ландшафтні та архітектурні бюро з Києва, Полтави, Дніпропетровська, Харкова.

Серед основних цілей форуму «Сity&Landscape» є створення майданчику для комунікацій у сфері покращення якості міського середовища, зниження впливу промислових підприємств,  озеленення промислових та урбаністичних зон. Крім того, ініціатори проведення форуму сподіваються, що у найближчому майбутньому  Кременчук стане зразковим майданчиком у питаннях озеленення та оздоровлення оточуючого середовища промислового міста в Україні, формування позитивного іміджу міста, залучення до нього туристів та інвесторів.

Захід відбудеться у великій залі Кременчуцької міської ради, початок об 11 годині.

Поділіться з друзями:   

Останні новини