Архів

Друк

Учора змагалися студентські інтелектуали

Що де коли

9 листопада пройшов перший турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед команд вищих навчальних закладів міста. Даний захід був приурочений до Міжнародного Дня студента.

Турнір проводили в малій актовій залі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за ініціативи Студентської ради міста Полтави і за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Із вітальним словом до всіх присутніх звернулися заступник міського голови Світлана Порохня, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас, проректор із науково-педагогічної та виховної роботи ПолтНТУ Петро Шемет і голова Студентської ради міста Полтава Ігор Рева.

Заявку на участь у турнірі подали 10 команд (по 6 осіб у кожній) від різних ВНЗ міста. Змагання проходили в три етапи. У кожному турі команди повинні були дати відповіді на 12 запитань із різних областей знань. На роздуми учасникам давали 50 секунд. Ще 10 відводилося для того, щоб написати відповідь на аркушах паперу, які передавали Юрію Матвієнку, ведучому та автору запитань, керівникові клубу інтелектуальної творчості «КІТ» фізико-математичного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Під час тайм-аутів глядачі мали змогу відповісти на нелегкі запитання й отримати книги в подарунок. У перервах між турами виступали спеціально запрошені гості: учасниця талант-шоу «Х-фактор 2 сезон. Революція» Мар’яна Григорян та переможниця різноманітних конкурсів Людмила Супрунова.

За результатами трьох турів турнірну таблицю очолила команда Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, набравши 115 балів. Друге місце посіли гравці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з активом у 91 бал. Третє місце виборола команда Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», отримавши 76 балів.

Команду переможців ПНПУ було нагороджено багатофункційним принтером, дипломом і символічною статуеткою сови. Інші команди-учасниці отримали грамоти, книги та солодкі подарунки від спонсорів турніру.

Олександра Сиротенко
Поділіться з друзями:   

Останні новини