Архів

Друк

Випускник Оксфорду прочитає у Полтаві лекцію про загадки людського мислення

19 грудня о 18:00 у Полтавському університеті економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3) пройде відкрита лекція викладача Максима Яковлєва «Загадка людського мислення: як ми думаємо про те, що ми думаємо».

Максим Яковлєв — кандидат політичних наук, доцент кафедри політології, викладає методи суспільствознавчих досліджень на п’ятьох кафедрах Національного університету «Києво-Могилянської академії».

У Могилянці спікер здобув базову освіту з соціальної роботи та магістра порівняльної політології. Навчався та стажувався в Оксфордському університеті. Яковлєв — поліглот, захоплюється іноземними мовами, оперою та сучасним мистецтвом, коментує актуальні суспільно-політичні події в Україні та світі. Його коло наукових інтересів охоплює методи та методологію дослідження реальності, а також суспільно-політичні перетворення на пострадянському просторі.

Тема лекції, яку Максим Яковлєв прочитає у Полтаві, — «Загадка людського мислення: як ми думаємо про те, що ми думаємо». Протягом заходу спікер розповість про:

• таємниці людського мислення;

• основні уявлення про «правильне» мислення з точки зору філософії, логіки та психології;

• уникнення типових помилок мислення та відпрацьовування механізмів роботи з ними;

• розуміння ролі емоцій та емоційних станів процесу мислення.

Організатор лекції — полтавський осередок Української Академії Лідерства. Це вже не перший захід, організований ними у нашому місті. Недавно вони проводили лекцію канадського юриста Любомира Хабурського та психолога Володимира Чупріна. А у квітні та червні привозили до Полтави історика Ярослава Грицака та підприємця й громадського діяча Валерія Пекара.

Довідка: Українська Академія Лідерства — десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»
Поділіться з друзями:   

Останні новини