Архів

Друк

Письменник Макс Кідрук у рамках туру сотнею міст презентує у Полтаві роман «Не озирайся і мовчи»

25 жовтня о 19:00 в Полтавському краєзнавчому музеї (Конституції, 2) відбудеться презентація нової книги Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи».

Максим Кідрук приніс в українську літературу жанр технотрилера, хоча як письменник починав із тревелогів — романів про подорожі. За освітою інженер-енергетик. За словами Макса, це допомагає йому писати.

Упродовж останніх 6 років Максим Кідрук презентує свої нові романи по всій Україні. Над кожним заходом він системно працює, відкриває глядачам факти, пов’язані з книгою, а також плани на майбутнє

У цьому році Максим замахнувся на 100 українських міст, назвавши свій презентаційний тур #100містНОІМ. Загалом, у планах 130 презентацій — 65 днів у дорозі.

— Якщо чесно, то «божевілля» — це перше слово, що зринає в голові, коли думаю про тур. І річ навіть не в тім, що нічого подібного ніхто в сучукрліт іще не робив. #100містНОІМ — це Еверест для мене та моєї команди. Водночас я хочу, щоб ви розуміли: туру не було б, якби не книга. Саме ЦЯ книга. Я б нізащо не наважився на таку масштабну кампанію, якби не був на 100 % упевнений у своїй історії, — говорить Макс Кідрук.

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

У книзі ідеться про начитаного й сором’язливого чотирнадцятирічного Марка Грозана, який переходить в нову школу, де його починають цькувати. Щодня все більше замикаючись у собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною із паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» — це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу.

— Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії, — переконує автор.

У Полтаві, починаючи з осені 2013 року, презентації Макса Кідрука організовує НМО «Magnum Opus», за що автор завжди дякує наприкінці своїх книг.

Квитки на презентацію можна купити у магазині «Настільні ігри» у ТЦ «Злато Місто» (50 грн) та за посиланням (https://goo.gl/JF7EUM) (50 грн), на самому заході (70 грн).

У разі додаткових питань: 095-129-12-64 (Роман).

Катерина Кролевська

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини