Архів

Друк

На площі перед обласною радою «Полтававодоканал» проведе конкурс «Кращий за професією»

16 вересня о 10:00 на площі перед облрадою пройде перший обласний конкурс «Кращий за професією» серед працівників водопровідно-комунальних господарств. Організатори обіцяють шоу із залученням спеціалізованої техніки.

Захід у такому форматі у Полтаві проводитиметься вперше. Ідея належить нинішньому генеральному директору «Полтававодоканал» Василю Воротинцеву. Він уже неодноразово проводив подібні проекти, коли з 2002 по 2012 роки очолював обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго».

Як зазначають організатори, конкурс проводитиметься серед працівників водопровідно-комунальних господарств. Серед номінацій на звання кращих:

• слюсар з ремонту водопровідних мереж;

• електромонтер;

• електрогазозварник;

• машиніст екскаватора;

• водій автотранспортного засобу;

• машиніст крану автомобільного;

• бухгалтер;

• контролер служби обліку.

— Ці професії дуже важливі. Більшість людей не помічає, але саме від злагодженої роботи працівників водопровідно-комунальних господарств кожен щодня має чисту воду. Тому хочемо відзначити кращих з кращих. А робимо це під відкритим небом, щоб якомога більше полтавців змогли прийти до нас на свято, — пояснює мету конкурсу Василь Воротинцев.

Також на святкуванні буде спеціалізована техніка, якою «водоканалівці» користуються у роботі.

Вхід на захід — вільний. Організатори радять брати на захід дітей — їм буде на що подивитися.

Довідка: КП «Полтававодоканал» створене у 1900 році та перебуває у власності Полтавської обласної ради.

Крім Полтави, водопостачання підприємство здійснює в п’яти районах області: Карлівці, Машівці, Шишаках, Опішні та Стасях. Водовідведення — у восьми районах: Карлівці, Кобеляках, Нових Санжарах, Котельві, Шишаках, Машівці, Опішні та Стасях.

Джерело господарсько-питного водопостачання — артезіанські води сеноман-нижньокрейдяного горизонту, який залягає на глибині 400–800 метрів. На відміну від більшості міст України, де воду беруть переважно з поверхневих джерел, мешканці Полтави п’ють артезіанську воду.

Прес-служба «Полтававодоканалу»

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини