Архів

Друк

Шведський ІТ-менеджер розповість полтавцям про принципи життя та цінності Ілона Маска

13 вересня о 18:00 в офісі Beetroot Academy (проспект Миру, 36) пройде лекція про інженера, підприємця, винахідника та мільярдера Ілона Маска. Прочитає її менеджер з розвитку цієї ІТ-школи Аксель Нордфельдт.

Підприємця Ілона Макса називають «Тоні Старком реального світу», порівнюючи з мільярдером-винахідником з коміксів про Залізну людину.

Ілон Маск — інженер, винахідник, засновник компаній SpaceX, PayPal, Neuralink, генеральний директор Tesla Inc. З капіталом у 20,7 млрд доларів наприкінці серпня він посів 12-ту сходинку в топ-100 найбагатших ІТ- підприємців за версією журналу Forbes.

Один з найамбітніших проектів мільярдера — колонізація Марсу. За його задумом, це може стати реальністю протягом 50-100 років. Протягом цього часу колонія налічуватиме близько мільйона осіб. Це мінімальне число людей, здатних підтримувати самостійну і незалежну цивілізацію на іншій планеті, забезпечуючи себе всім необхідним.

Сенс задуму, за його словами, полягає саме в побудові колонії, яка змогла би продовжити існування і в разі знищення людства на Землі в результаті якоїсь техногенної або природної катастрофи. «Нам потрібна резервна копія людства», — пояснює бізнесмен.

Спікером заходу виступить швед Аксель Нордфельдт. Він приїхав в Україну у 2012 році. До того співпрацював з компаніями Ericsson и Skoda. Навчався лектор в Університеті Глазго у Шотландії, а також у трьох шведських ВНЗ — Уппсальському університеті, Університеті Даларни та Королівському технологічному інституті.

Аксель Нордфельдт пояснює, чому для своєї лекції обрав саме Маска:

— Він краще за всіх показує нам, як люди можуть брати проблеми у свої руки і вирішувати їх через бізнес. Саме цим він для мене і цікавий. І я намагаюся у своїй роботі застосовувати ці ж принципи.

Організатор заходу — шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy. Її локальний менеджер Анна Куриленко говорить, що Ілон Маск — яскрава особистість, дії якого захоплюють:

— Він хоче змінити світ. Наші цілі схожі. Сама ж мета заходу — донести ідеї та погляди Ілона на життя і надихнути полтавців.

Вхід вільний. Але щоб забезпечити потрібну кількість стільців, організатори просять попередньо зареєструвати тут: https://goo.gl/sZeDuK.

Це вже не перший публічний захід Beetroot Academy. Протягом серпня вони організовували чотири покази серіалу Netflix про видатних дизайнерів сучасності — «Абстракція».

Марія Родіонова
Поділіться з друзями:   

Останні новини