Архів

Друк

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем Національної поліції

Шановні працівники Національної поліції! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

2 роки тому, 4 серпня, Президент України підписав документ, який докорінно змінив систему правоохоронних органів. І саме цього дня ми вітаємо усіх, хто вдень та вночі охороняє життя та здоров'я, права та свободи громадян.

Шановні працівники Національної поліції! Усі ви, від рядового до генерала, без сумніву, мужні, сильні та самовіддані! Ви присягнули на вірність українському народові, присвятили свої життя, без перебільшення, святій справі! Захисту тих, хто цього потребує!

Ваша робота складна, подекуди, небезпечна. Та пам'ятайте: у такий непростий для країни час ви ті, на кого в першу чергу покладає свої надії народ та ті, кому довіряє. Від імені територіальної громади міста та від себе особисто, висловлюю вам найщирішу подяку за вашу невтомну працю, високий професіоналізм, відданість справі.

Я бажаю усім вам міцного здоров'я, незламної волі, натхнення та сил впевнено йти до своєї мети. Нехай жодні зовнішні обставини не впливають на ваш внутрішній спокій. Бажаю, аби у ваших родинах панували затишок, любов та достаток. Нехай в нашій країні буде мир!

Зі святом!
З повагою,
Полтавський міський голова Олександр Мамай

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини