Архів

Друк

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко вітає земляків з Днем Конституції України

Шановні земляки, вітаю вас з одним з найважливіших свят України — Днем Конституції.

Прийняття Основного Закону у той червневий день 1996 року супроводжувалося суперечками та бурхливою дискусією. Та, зрештою, ознаменувало закріплення нашої Незалежності, закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній та соборній державі. Причому, жити, дотримуючись основних людських прав і свобод.

Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Але Основний Закон — це не просто книга, де зібрані ключові засади державотворення.

Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, документ, що гарантує Незалежність і соборність України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Прийняття документу стало не менш важливою подією, ніж проголошення Незалежності. При чому, вирішальна ніч у червні 21 рік тому була завершальним етапом. До прийняття Основного Закону України йшло чимало поколінь наших земляків. І шлях цей, як ви самі знаєте, не був простим. Ми здавна виборювали самостійність потом і кров’ю, боротьбою і поневірянням. Тому не забуваймо про це і цінуймо те, що маємо зараз.

У цей день я бажаю, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності, щоб достаток був у кожній українській сім’ї, щоб Закон і надалі захищав людину, надаючи їй, при цьому, право на всебічний розвиток.

Зі Днем Конституції вас, дорогі земляки. І пам’ятайте: Україна в нас — одна. І нині вона, як ніколи, потребує нашої підтримки!

З повагою, голова Полтавської ОДА Валерій Головко

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини