Архів

Друк

Вітання міського голови Олександра Мамая із Днем захисту дітей

Дорога наша малеча! Вітаю вас зі святом – з Днем захисту дітей!

Немає більшого щастя, ніж пізнати щастя батьківства. Триматись за маленькі долоньки, радіти першим крокам дитини, словам, бачити в її оченятах себе, відчувати своє продовження, свій найміцніший зв'язок зі світом. І не лише у особливі дні, свята, а повсякчас ми завдячуємо Господу за те, що подарував нам наших діток.

Шановні батьки, я безмежно вдячний вам за виховання дітей. За те, що вкладаєте у них усю душу, усе серце, за турботу і переживання, за безсонні ночі, за те, що ростите їх достойними людьми.

Я завжди стверджував і продовжую стверджувати, що в нашому місті живуть найкращі маленькі полтавці та полтавочки. І це дійсно так! Дивлячись на наше підростаюче покоління, я упевнений, що майбутнє міста, майбутнє країни – в надійних руках!

Любі діточки! Ви у нас найкращі, найталановитіші, найрозумніші і ще багато у чому перші. Будьте слухняними, ввічливими, добрими і тоді обов'язково усі ваші мрії здійсняться. А ми, дорослі, зробимо усе для того, щоби так і було!

Нехай доля наших діток складається легко, нехай зростають вони здоровими, щасливими. Нехай Полтава квітне в посмішках дітей!

З повагою,
міський голова Полтави
Олександр Мамай
Поділіться з друзями:   

Останні новини