Архів

Друк

У Полтаві письменник Олександр Михед презентує книгу про зомбі, зміну статі та світ майбутнього

26 травня о 18:30 у арт-пабі «Сто доріг» пройде презентація нової книги Олександра Михеда «Транзишн».

Олександр Михед — письменник, куратор мистецьких проектів. Перекладений десятьма мовами. Автор книжки «АмнезіЯ» (2013), збірки оповідань «Понтиїзм» (2014), психотрилера «Астра» (2015), арт-буку «Мороки» і нон-фікшн дослідження «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн» (2016).

У новій збірці оповідань «Транзишн», яку автор представлятиме у Полтаві, тонка межа між реальними і вигаданими світами. Двоє журналістів приїхали розслідувати зникнення дітей у непримітному містечку. Людина просиділа в ліфті 40 годин і ледь не здуріла. Шевченківська Катерина перетворюється на зомбі. Любка й Лесик зважилися на «транзишн» — операцію зі зміни статі.

Видавництво «Vivat» зазначає, що книга — це перевірка на міцність реальності, погляд у найважливіше за межу людського: «Що там, усередині? Хіть? Ненависть? Страх? Старі рани, які болять усе життя? Михед блукає між минулим і майбутнім, і скрізь перед його очима — тільки самотність, тільки морок».

Олександр Михед довго працював над оповіданнями збірки. Закінчити її вдалося завдяки перебуванні на резиденції Мандельє Ла Напуль у Франції, де письменник міг місяць спокійно працювати.

Письменниця та музикантка Ірена Карпа говорить, що «Транзишн» — це вигадані історії, у яких занадто багато справжнього:

— Справжні історії, у яких, здається, занадто багато вигаданого. Михед препарує консюмеризм, психологічні особливості сучасників і навіть чиюсь лав сторі. Іронічно, дотепно, важко відірватися.

Полтава стане четвертим містом у турі письменника, що починається сьогодні із Запоріжжя. Презентації книги по Україні триватимуть до 13 липня і мають охопити 12 міст.

Нагадаємо, це вже не перша презентація книг Олександра Михеда у Полтаві. У березні 2015 року він разом з режисером Олександром Ратієм приїздив до нашого міста з представленням психотрилера «Астра».

Вартість квитка: передпродаж — 40 грн. у магазині «Настільні ігри» (ТЦ «Злато Місто»), 60 грн. — у день заходу на вході.

За додатковими питаннями: 097-189-04-85 (Олександр).

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини