Архів

Друк

Вітання Полтавського міського голови Олександра Мамая з Днем міста

Шановні полтавці! Щиросердно вітаю усіх вас із Днем міста!

Полтава – духовно-культурний осередок України, привітне та гостинне місто – для кожного, найближче серцю, єдине – для майже 300 тисяч своїх жителів. І є майже 300 тисяч причин любити його до нестями. Хтось із нас тут народився і виріс, а когось занесла сюди доля. Хтось одружився, саме тут вперше відчув радість батьківства. А когось чекають тут за будь-яких обставин, щоб не трапилось і чекатимуть завжди. Хтось покинув місто, імовірно давно, але душа його завжди буде тут, у місцях дитинства. Для кожного різне, але кожному рідне.

Сьогодні наша рідна Полтава – квітуча, затишна, сучасна, це місто, де збуваються мрії, реалізуються добрі плани та великі звершення! Святе право називати її «рідною», «нашою» дали нам визволителі, великий подвиг яких – незабутній! Саме їх хоробрість та героїзм приніс нам волю й незалежність. Ми, полтавці, цінуємо подвиг, який здійснили для прийдешніх поколінь герої-визволителі. Доземний уклін нашим сивочолим ветеранам! Нині, святий та непорушний обов’язок – дбайливо берегти напрацьоване пращурами, розвивати місто та любити рідну землю.

Я вдячний усім полтавцям за те, що робите, аби наш спільний дім ставав ще кращим, адже, лише об’єднавшись, нам під силу будь-які вершини! Упевнено крокуймо в тому ж напрямку! Попереду – лише найкраще!

Бажаю усім родинного тепла та злагоди! Нехай здоровими та щасливими зростають наші діти, звідусіль лунає їхній гучний сміх! Нехай світить ясне сонце над нашою, Богом благословенною, землею!

Зі святом, дорогі полтавці! З Днем міста!

З повагою,
міський голова Полтави
Олександр Мамай

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини