Архів

Друк

Запитай поради у лікаря

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив з 17.05 по 03.06 з 10.00-17.00 (крім суботи та неділі) всі бажаючі можуть отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію по Інтернету наступних лікарів та спеціалістів: психолога, лікаря сімейної медицини, анестезіолога, кардіолога, невропатолога та лікаря-онколога, або надіслати загальне питання не виходячи з дому, а саме написати повідомлення на адресу: hospice.poltava@gmail.com.

Андрій Олєйніков зазначив, що акція є цілком анонімною, спрямована на людей, які працюють повний робочий день й не мають можливості відпроситися з роботи, а також тим, хто з невідомих причин не наважується звернутися до лікаря. Для детальної консультації, за бажанням буде надано телефон відповідного медичного фахівця.

До даної акції залучено працівників провідного медичного центру міста Полтави. В ході проведення попередньої акції було надано близько 300 різноманітних консультацій, переважно громадян цікавило питання: «Куди звертатись та що робити із будь-якого медичного питання.

Поділіться з друзями:   

Останні новини