Архів

Друк

У Лубнах відбувся Перший будівельний форум

Новітні технології в інфраструктуру усієї Полтавщини, сучасний підхід до розбудови бізнесу і вирішення проблем, що існують в будівельній сфері держави – такий порядок денний сьогодні формує у своїй діяльності провідна регіональна будівельна компанія «Буд-Буд» спільно з владою та іншими учасниками ринку.

Власне діалог між виробниками, забудовниками, представниками сервісу, органами влади і головними споживачами, жителями міста й прилеглих територій обговорювали на інноваційному для Лубен і району заході – Першому будівельному форумі.

«Усі великі проекти починаються з їх обговорення. Тому, з нагоди 10-річчя від заснування компанії «Буд-Буд» ми ініціювали проведення форуму», - говорить Сергій Корнієнко, - «впевнені, що взаємна злагоджена робота принесе якісні результати у розвиток вітчизняної будівельної галузі. Це дозволить реалізувати найсміливіші ідеї прогресивних підприємців та задовольнити споживачів якісними послугами.

5 травня у районному будинку культури зібралися близько двохсот небайдужих до розвитку будівництва учасників форуму. Вбачаючи неабиякий потенціал в інноваційному розвитку Лубен, до міста завітали представники відомих міжнародних та вітчизняних компаній, таких як «UDK», «ТехноНіколь Україна», «BLACK & DECKER/STENLY», «Мізол», «Kronospan», «Sniezka Україна», «Meffert Ganza Farben GmbH». Основний висновок: компанії готові вести широку співпрацю і це додає мотивації в масштабних змінах. В обговореннях приймали участь і представники влади: міський голова Грицаєнко Олександр Петрович, голова районної державної адміністрації Качаненко Тетяна Петрівна, голова районної ради Угляниця Григорій Миколайович та інші.

Менеджмент компанії «Буд-Буд», як власний приклад покращення рівня обслуговування клієнтів, представив автоматизований кол-центр, CRM-систему, новітню систему управління та навчання персоналу. Наприкінці Сергій Корнієнко виступив з ініціативою – LubnySmartTown.

Організатори також висловлюють вдячність багаторічному партнеру ТОВ Лубенський молочний завод «Гармонія» й усім, хто доклав зусиль до проведення обласного рівня Першого будівельного форуму. Окрема подяка першому заступнику голови облдержадміністрації Андрію Пісоцькому.

Протягом тижня робоча група викладе висновки форуму в окрему резолюцію та передасть на озброєння усім компетентним органам державного, регіонального й місцевого рівнів.

Захід закінчився розіграшем цінних подарунків. Роль лототрону для визначення переможців символічно виконував бетонозмішувач FORTE об’ємом 125 літрів, де перемішувалися анкети, а діти допомагали у цьому процесі, витягуючи щасливі папірці з іменами переможців.

Вікторія Грановська

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини