Архів

Друк

Пройшов Перший відкритий благодійний чемпіонат з військового лазертагу «ПОЛІГОН»

Організаторами заходу були управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавська обласна благодійна організація «Центр захисту живої природи «Юний європеєць».

Саме змагання було організовано на базі Клубу екстремального відпочинку «Actionline».

Команди складом по п'ять бійців змагатися за призові місця. Завзяттю з яким учасники підійшли до чемпіонату можна просто позаздрити. Кількість бажаючих команд вразила навіть організаторів: вже з 9-ї ранку організатори на всю працювали, щоб зареєструвати учасників.

Свої команди на змагання виставили управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради під керівництвом начальника управління Анни Шавиро, представники федерації тхеквондо Полтавської області під керівництвом свого президента Юрія Шавиро, представники студентства під керівництвом студмера Ігоря Реви, депутати Київської та Ленінської районних рад, ВСЦ «Воїн» та інші. У заході могли прийняти участь усі бажаючі, для тих хто не сформував команди з 5-ти чоловік були розподілені по групам на місті.

Окрім змагань на території «полігону» всі мали змогу пограти у футбол, волейбол та скуштувати справжньої польової солдатської каші. Погода сприяла проведенню активного відпочинку.

Результата змагань такий:

1 місце - Казаки   
2 місце - Скайлайн        
3 місце - Воїн

По завершенню заходу спонсори нагородили команди цінними подарунками.

Благодійна складова: частину коштів від реєстраційних внесків перераховано на рахунок Полтавської обласної організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць». Директор Правління благодійної організації, Аксьонов Сергій заявив що кошти буде витрачено за закупівлю спец обладнання для відлову тварин гуманними шляхами.

Організатори стверджують, що основна мета заходу - долучити молодь до активного відпочинку та здорового способу життя. І дивлячись на сьогоднішнє дійство можна з впевненістю сказати, що в них це вийшло.

Фото із заходу:

Поділіться з друзями:   

Останні новини