Архів

Друк

"Мала академія мистецтв" виховує юних митців

У Полтавській міській школі мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко на відділі декоративно-ужиткового мистецтва відбувся відкритий урок з циклу «Робимо самі!»

Цього разу на уроці, що мав назву «Одвічні цінності життя у мудрості народу й Кобзаря», діти вчилися виготовляти ляльку-мотанку.

До майбутніх майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, батьків, викладачів та всіх, хто завітав на свято, звернулась заступник міського голови Світлана Порохня. Вона щиро привітала відділ школи зі значними здобутками за такий короткий час існування - участь на міжнародних виставках в Угорщині, Болгарії, Білорусії та Росії; перемоги на всеукраїнських, обласних та міських конкурсах – та побажала юним вихованцям натхнення у подальшому навчанні на мистецькій ниві, а їх викладачам - творчих успіхів у духовному становленні підростаючого покоління.

Наймолодший відділ Малої академії мистецтв – йому всього 3 роки – створений на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» і відкриває перед полтавською малечею чарівний світ аутентичного національного мистецтва: декоративний розпис, вишивку, писанкарство та інше. Учні відділу захоплюються витворами лялькарів та гончарів, неповторністю та красою витинанок. А іще, за допомогою молодих педагогів вчаться робити все своїми руками та водночас пізнають традиції рідного краю.

Загалом же Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко організовує роботу більш як 40 творчих колективів, тут відкрито 14 відділів та відділень. Найближчим часом планується вперше на Полтавщині відкриття фаху «хорового диригування». Готується до відкриття музей видатних діячів-земляків Бориса Олійника, Миколи Підгорного, Марії Бойко, Олега Марцинківського, Марії Башкірцевої, Катерини Білокур.

Поділіться з друзями:   

Останні новини