Архів

Друк

Навесні в області зашумить понад 1000 га нового лісу

Одним з головних завдань лісівників Полтавщини залишається збільшення площі лісів шляхом лісорозведення і поступового збільшення лісистості області до оптимального рівня та збереження природної родючості земель.

Лісогосподарські підприємства облуправління виконують завдання регіональної програми „Ліси Полтавщини до 2015 року” та Державної програми „Ліси України ” в частині забезпечення обсягів відтворення лісу шляхом лісовідновлення і лісорозведення.

Продовжуючи працювати в цьому напрямі, лісівники області вже навесні планують створити 1000 гектарів нових захисних насаджень, а також провести залісення зрубів на площі 910 га в ДЛФ. Для вчасної та якісної посадки лісу заготовлено 54,3 тонн лісового насіння, в тому числі сосни звичайної – 687 кг, дуба звичайного – 44 тонни.

Нагадаємо, що у 2012 році лісівниками Полтавщини створено 1991 га лісових культур, в тому числі 1112 га (56 % від загального обсягу) шляхом лісорозведення, та забезпечено коефіцієнт співвідношення між відтворенням лісу і площею суцільних зрубів, і повну збережуваність лісокультурних об’єктів, що знаходяться в стадії вирощування.

Прес-служба
Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини