Архів

Друк

Вірменські «погроми» по-полтавськи (відео)

Чи могли пенсіонери-вкладники КС «Спілка пенсіонерів України» влаштувати погром у Краєзнавчому музеї?

Про це та про інше розповіли у прямому ефірі телеканалу «Лтава» 29 квітня представники вкладників кредитної спілки.

Нагадуємо, що цьому прямому ефіру передував інший, де приймав участь опонент ошуканих вкладників - керівник обласного Союзу Пенсіонерів України Артур Овакімян.

На відео, яке Ви маєте можливість переглянути нижче, він інформує спільноту, про те, що вся ця історія з його причетністю до зникнення коштів кредитної спілки вигадана, а згадані вкладники поводять себе неадекватно, виявляють неповагу до історичної спадщини вірменського народу та агресію до його представників.

Ефір 1 - Артур Овакімян

У відповідь на це, представники вкладників КС «Спілка пенсіонерів України» домоглися прямого ефіру для донесення до громадськості своєї позиції. У відео, яке ви можете переглянути нижче, представники вкладників КС документально спростовують слова Артур Овакімяна. Люди готові боротись далі, до повного повернення їм вкладених коштів.

Ефір 2 - вкладники

Додаємо копію документу, в якому адміністрація Краєзнавчого музею інформує, що інформація, озвучена Артуром Овакімяном, не відповідає дійсності, щодо проявів агресії вкладниками в музеї.

Переглянути

Як повідомив нам представник вкладників кредитної спілки Олександр Локоцький, вони мають намір домагатися порушення кримінальної справи проти Артура Овакімяна за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Поділіться з друзями:   

Останні новини