Архів

Друк

Гадяцькі рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців міста щодо попередження виникнення пожеж у житлі

30 грудня о 17:00 в місті Гадячі по вулиці Тельмана в квартирі виникла пожежа, під час якої рятувальники врятовали 6 осіб, в тому числі дві дитини 2005 та 2011 року народження.

А 1 січня о 8:20 по вул. Свердлова у житловому будинку, виникла пожежа, внаслідок якої 5 людей, серед яких дві дитини, отримали опіки тіла, дихальних шляхів, а також отруїлись продуктами горіння, повідомляє ТУМНС у Полтавській області.

Аби вплинути на свідомість громадян та попередити їх про суворе дотримання правил пожежної безпеки та роз’яснити громадянам правила пожежної безпеки під час користування пічним опаленням та різного роду обігрівальними електроприладами працівники державної пожежно-рятувальної частини № 24 міста Гадяча 2 січня проводять профілактичний рейд, під час якого здійснюються подворові обходи житлового сектору міста.

Така робота рятувальників ґрунтується на проведенні серед населення інструктажів та роз’яснювальної роботи, які направлені на те, щоб викликати у громадян почуття обережного ставлення до виконання елементарних правил безпеки життєдіяльності, уважного ставлення до власного життя та здоров’я, а також, життя та здоров’я оточуючих. Особлива увага під час подібних заходів приділяється категорії людей, які зловживають спиртними напоями, а також родинам, які виховують дітей.

Під час відвідування помешкань рятувальники звертають увагу та вказують власникам будинків на недоліки щодо протипожежного стану пічного опалення, зокрема, на наявність тріщин в печах, на своєчасне їх очищення від сажі, на стан димоходів тощо. Не залишаються поза увагою і питання стану електромережі в приватних будинках, мешканцям роз’яснюється, яку небезпеку становить виникнення пожеж через коротке замкнення електромережі, що містить в собі наявність «скруток» та застосування саморобних плавких запобіжників в електролічильниках.

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вручають пам’ятки з питань пожежної безпеки та надають рекомендації щодо проведення у господарствах заходів з метою захисту від пожеж.

Рятувальники нагадують громадянам, що порушення елементарних правил призводить до того, що зазнає збитків держава, люди втрачають майно і життя, тому не варто зневажати цими правилами.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини