Архів

Друк

На Полтавщині для попередження загибелі людей від переохолодження діятимуть соціальні патрулі

З метою вжиття додаткових заходів щодо попередження загибелі людей від переохолодження затверджено план щодо організації проведення на території області у період з 30 грудня 2012 року по 8 січня 2013 року цілодобової роботи соціальних патрулів у складі працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій, соціальних служб та медичних працівників.

Робота соціальних патрулів щодо попередження загибелі людей від переохолодження виконується шляхом періодичного патрулювання автомобільним транспортом територій з найбільшою імовірністю перебування людей, які можуть потребувати допомоги, а також за викликом, при отриманні інформації про громадян, яким необхідна допомога з боку соціальних патрулів. Працівники у складі соціальних патрулів, в залежності від ситуації, доставляють потерпілих до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу.

Керівництво роботою соціальних патрулів здійснюється під керівництвом чергових робочих груп Оперативного штабу у тісній взаємодії із соціальними службами, міліцією, обласним Товариством Червоного Хреста, громадськими організаціями, спираючись на існуючу мережу пунктів обігріву, лікувальних закладів і соціальних установ для обездолених.

ТУМНС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини