Архів

Друк

Завдяки реорганізації покращиться фінансове, медичне і соціальне забезпечення служби МНС

Настають Новорічні свята, які вимагають від нас посиленої уваги із виконання почесної місії щодо захисту населення України та, зокрема, Полтавщини від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

27 грудня в Територіальному управлінні Полтавської області відбулася нарада із керівниками підпорядкованих підрозділів щодо підведення підсумків службової діяльності за поточний період. Але одним із пріоритетних питань, яке обговорювалося на нараді, було питання змін складу Кабінету Міністрів України та, зокрема, Указу Президента України від 24 грудня 2012 року №726 щодо реорганізації МНС України. Також, всім присутнім було доведено, що Державну службу України з надзвичайних ситуацій очолив Михайло Болотських, високопрофесійний та досвідчений керівник.

Начальник оперативно-рятувальної служби Полтавщини Роман Кириленко наголосив, що завдяки прийнятому рішенню Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, має покращитися фінансове і матеріальне, медичне і соціальне забезпечення як особового складу, так і ветеранів служби.

Президентом України та Головою державної служби з надзвичайних ситуацій перед нами поставлено важливе та відповідальне завдання – сформувати потужну структуру, що надійно забезпечить безпеку народу України від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Службу буде оснащено сучасною рятувальною та пожежною технікою і обладнанням, а головне – укомплектовано високопрофесійним особовим складом, небайдужими людьми, патріотами своєї справи, спроможними у будь-який час надати допомогу тим, хто її потребує.

А також, закликав всіх присутніх, не зважаючи на реорганізацію, виконувати всі покладені на нашу службу завдання якісно, професійно і надійно та пам’ятати, що девіз Народної служби порятунку залишається «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ».

ТУ МНС України у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини