Архів

Друк

Мер Кременчука Олег Бабаєв перевірив готовність дорожньої техніки до роботи взимку

Міський голова Олег Бабаєв та його заступник з питань житлово-комунального господарства Валерій Медведовський перевірили готовність техніки комунального підприємства «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» до роботи взимку.

Під час першого огляду, який був проведений минулого місяця, керівник КП «ШРБУ» Григорій Бутко від мера міста отримав чимало зауважень у плані технічної підготовки спецтехніки до розчистки міських автошляхів від снігу. Тоді Олег Бабаєв дав дорожникам місяць на усунення недоліків, зважуючи на те, що вся наявна дорожня техніка підприємства упродовж всього сезону активно залучалася до різних видів ремонтних робіт та продовжувала працювати.

На відміну від попереднього разу сьогодні техніка комунального підприємства виглядає набагато краще, у такому стані її можна сміливо випускати на розчистку снігу, - зазначив міський голова Олег Бабаєв. Окрім того, він звернув увагу на новий спецодяг робітників дорожньої служби. У розмові ті, в свою чергу, відзначили, що у таких куртках зручно працювати та вони дуже теплі.

Цього разу Олег Бабаєв і Григорій Бутко обговорили кадрові питання, зокрема, підготовку робітників і забезпечення їх підрядною роботою протягом всього року. За інформацією директора КП «ШРБУ» у сезон на підприємстві працює 156 чоловік, взимку – залишається лише 40. «Бережіть кадри, шукайте для них підрядну роботу», - таке завдання від мера отримав директор КП «ШРБУ». Вцілому, міський голова Олег Бабаєв залишився задоволений побаченим.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини