Архів

Друк

На Полтавщині 119 громадян виявили бажання отримати кредит на доступне житло

У Полтавській обласній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка з питання визначення орієнтовної кількості кредитних угод, які будуть укладені до кінця 2012 року за програмою іпотечного кредитування для забезпечення доступним житлом громадян.

Було акцентовано увагу на те, що для участі в програмі іпотечного кредитування на придбання житла під 3% річних на даний час у Полтавській області Міжвідомчою комісією при Мінрегіоні України визначено перелік з 18 об’єктів. Це 6 будинків у місті Полтаві, 5 будинків в місті Кременчуці, по 2 будинки у містах Миргороді та Комсомольську, по 1 будинку в містах Лубни, Гадячі, селі Терешки Полтавського району.

На сьогодні берутьть участь у програмі три банки: Полтавське обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України», Полтавська обласна дирекція АБ «Укргазбанк» та ФПАТ «Укрексімбанк».

Виявили бажання взяти участь у програмі та звернулися до банківських установ 119 громадян.

Підписано 27 кредитних угод між позичальником, АБ «Укргазбанк» (12 угод), ПАТ «Державний ощадний банк України» (14 угод), ФПАТ «Укрексімбанк» (1 угода). Це 13 кредитних угод у місті Полтаві, 8 кредитних угод у місті Кременчуці, 3 кредитні угоди у місті Комсомольську, 2 кредитні угоди в місті Лубнах та 1 кредитна угода селі Терешки Полтавського району.

Під час наради вирішувалися питання та знаходилися шляхи прискорення реалізації програми здешевлення вартості іпотечного кредитування в області та надані відповідні доручення.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини