Архів

Друк

Полтавщина готується до опалювального сезону

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка відбулося чергове засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 р. р.

В ході засідання було розглянуто стан підготовки до опалювального сезону об’єктів освіти, науки, охорони здоров'я, закладів культури області.

За оперативною інформацією на даний час до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 81 відсоток загальноосвітніх шкіл та 84 відсотки дошкільних закладів.

В закладах охорони здоров’я виконано ремонти внутрішніх та зовнішніх систем опалення 2259 м.п. при плані 3141 м, п,; або 72 %; систем водопостачання – 2511 м. п. при плані 3051 м. п., або 82,3 %; водовідведення – 994 м. п. при плані 1302 м. п., або 76,0; покрівель – 2257 кв. м. при плані 8845 кв. м; або 25,5 %.

За кошти державного, обласного, районних, місцевих бюджетів та приватних інвесторів у 2012 році виконані роботи з ремонту 27 приміщень закладів культури, ведуться роботи з ремонту ще 149 приміщень.

Рішенням координаційної ради керівникам управлінь, відділів та відповідних установ було доручено прискорити підготовку до осінньо-зимового періоду, організувати підписання інспекцією ДАБК у Полтавській області актів та паспортів готовності вказаних об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону, забезпечити неухильне виконання заходів з підготовки закладів та установ до роботи в опалювальний період.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини