Архів

Друк

Полтавщина відновлюється після потужного буревію

Після буревію, що пройшов територією Полтавщини 14 червня, в області тривають роботи по ліквідації наслідків стихії.

Так, стихія завдала найбільших збитків м. Комсомольську, м. Кременчуку та 49-ти населеним пунктам Кобеляцького, Кременчуцького та Новосанжарського районів. Всього було пошкоджено 941 житловий будинок, 96 господарських споруд та 30 об’єктів соціально-побутової сфери, підтоплено 18 будинків, пошкоджено газопровід у м.Комсомольську, внаслідок чого було відключено від газопостачання 5 будинків. В області повалено більше 1050 дерев, всього було знеструмлено 73 населених пункти повністю та 28 населених пунктів частково.

Стихією пошкоджено посіви сільськогосподарських культур на площі понад 8 тисяч га у Кобеляцькому, Кременчуцькому, Карлівському та Новосанжарському районах.

Не обійшлося і без людських жертв. Під час проходження стихії загинуло 2 людей та постраждало 3 особи.

Для оперативного розроблення плану заходів з ліквідації наслідків негоди

15 червня у м. Кобеляках голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко провів виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Керівник області зі своїми заступниками Борисом Галушко – головою комісії з питань ТЕБ і НС та Володимиром Замикулою відвідали кілька населених пунктів, які постраждали від буревію.

Рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС та відповідно до Державного класифікатора надзвичайних ситуацій „ДК 019-2010” ситуація, що виникла в області, визнана надзвичайною регіонального рівня.

Для ліквідації наслідків негоди в районах та містах, що найбільш постраждали від стихії, було вирішено залучити кошти з резервного фонду обласного бюджету.

За дорученням обласної комісії, у містах та районах, які найбільш зазнали матеріальних збитків, було організовано комісійне обстеження постраждалих об’єктів, складено відповідні акти із зазначенням кількості пошкоджених культур, будівель та інших об’єктів, а також необхідної кількості матеріалів та коштів для забезпечення відновлювальних робіт.

Станом на ранок 17 червня в області було відновлено електропостачання до всіх населених пунктів. Ліквідовано пошкодження на газопроводі у м.Комсомольську та відновлено у повному обсязі газопостачання споживачам. Відкачано воду із затоплених підвальних приміщень.

Оперативно відновлено транспортне сполучення до всіх населених пунктів у постраждалих районах і містах. Прибрано більше 1000 повалених дерев. Відновлено телефонний зв’язок у 4 населених пунктах Кобеляцького району.

Станом на 7-му годину ранку 18 червня з 941 пошкодженого будинку відремонтовано 491, залишилось відновити 450 будинків. Ремонтні роботи зруйнованих покрівель тривають.

Управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини