Архів

Друк

Із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Відбулося екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів її голова Віталій Нікіпелов.

Заступник міського голови повідомив, що зумовлене воно загрозою можливого підтоплення Полтави внаслідок повені:

- Нині потужно піднімається рівень річки Ворскла. Рівень води на даний момент підвищився на 63 сантиметри. Тож, комісію зібрали з метою розроблення алгоритму дій в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Фахівці зазначають, що станом на сьогодні уже можна констатувати факт повені у Полтаві, та додають, – рівень води може підвищитися ще на метр до зазначених 63-х сантиметрів:

- Усе залежить від того, які будуть кліматичні умови на найближчі 10 днів, - зауважив начальник Полтавського регіонального управління водних ресурсів Василь Євсєєв. - Якщо температурний режим буде інтенсивно підвищуватись, плюсова температура буде досягати значних рівнів, – буде інтенсивна повінь. До цього потрібно готуватись. Очікується, що основна вода прийде десь днів через 10-15.

Василь Дмитрович також зазначив, що нині на всіх гідротехнічних спорудах організовано цілодобове чергування, ведеться щоденний контроль:

- Всі шлюзи, всі гідроелектростанції на сьогоднішній день відкриті повністю, працюють в заданому режимі під цілодобовим контролем.

Аби запобігти надзвичайній ситуації та оперативно відреагувати на можливі підтоплення, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій надала відповідні доручення відповідальним службам. Зокрема, Подільській районній раді доручено постійно здійснювати моніторинг рівня води у Ворсклі, сповістити усіх, хто підпадає в зону підтоплення, про загрозу, що виникла, та порядок дій під час паводку; привести у готовність районні комісії з питань ТЕБ і НС, розробити алгоритм їх дій у разі підтоплення району.

Підпорядковані управлінню житлово-комунального господарства установи забезпечуватимуть цілодобове чергування. Окрім цього, у разі необхідності, буде припинено роботу навчальних закладів, які потрапляють у зони підтоплення. Також, управлінню освіти доручено підготувати навчальні заклади до можливого прийому населення. Управлінню транспортних перевезень та зв’язку доручено забезпечити готовність автотранспортних підприємств для проведення евакуаційних заходів.

До уваги полтавців! Серед районів імовірного підтоплення у Полтаві – Климівка, Герівка, селище Вороніна, район старого русла та мікрорайон Поділ.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини