Архів

Друк

Опалювальний сезон у Полтаві завершиться 10 квітня

4 квітня міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконкому, під час якого було розглянуто та ухвалено ряд важливих для життєдіяльності міста рішень.

Так, відповідно до рішення виконкому, 10 квітня 2018 року у місті Полтава буде завершено опалювальний сезон. Таке рішення було ухвалене у зв'язку з підвищенням середньодобової температури повітря. Нагадаємо, опалювальний сезон завершується за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С.

Також, члени виконкому розглянули та ухвалили питання які стосувалися надання нової адреси об’єктам нерухомого майна, встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, відшкодування коштів з міського бюджету та інші.

Серед інших - рішення «Про організацію капітальних ремонтів закладів культури міста Полтава». Відповідно до нього, капітальні ремонти передбачені на наступних об’єктах:

- частина фасаду та покрівлі Полтавської дитячої музичної школи № 2 ім.В.П.Шаповаленка;

- частина приміщень, покрівлі та фасаду будівлі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка;

- система опалення будівлі Полтавської дитячої художньої школи;

- підвальна частини приміщень, фасадів та гідроізоляції фундаментів дискотечно-виставкової зали Полтавського міського Будинку культури;

- частина будови та інженерних комунікацій комунального підприємства “Палац дозвілля”;

- дах, система опалення, заміна віконних блоків центральної міської бібліотеки;

- дах, вхідна частина, заміна віконних блоків, утеплення фасаду бібліотеки-філіалу № 6;

- заміна віконних блоків та дверей бібліотеки-філіалу № 4 та 9;

- заміна віконних блоків бібліотеки-філіалу № 7;

- заміні віконних блоків та дверей, фасаду та вхідної групи бібліотеки-філіалу № 13.

Також, під час засідання виконкому ухвалили рішення, що стосується відшкодування коштів з міського бюджету за технічне обслуговування та електропостачання ліфтів за лютий 2018 року.

Відповідно до нього, комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація №2» будуть перераховані кошти в сумі 104 тисячі 663 гривні 89 копійок.

Поділіться з друзями:   

Останні новини