Архів

Друк

Полтавщина готова до негоди, - Валерій Головко

В Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС в режимі відеозв’язку.

Захід відбувся під головуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, за участю Голови ДСНС Миколи Чечоткіна, представників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голів регіональних штабів з ТЕБ та НС. З метою недопущення надзвичайних ситуацій під час негоди усі голови ОДА прозвітували про готовність до ускладнення погодних умов.

За словами директора Українського гідрометеорологічного центру Миколи Кульбіди, 18 січня внаслідок впливу активного циклону прогнозується суттєве ускладнення погодних умов. На території Полтавської, Київської, Чернігівської, Сумської, Черкаської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 см.

Як зазначив Валерій Головко, Полтавська область готова до ускладнення погодних умов. На цілодобовому чергуванні знаходяться відповідні дорожні механізми та відповідальні працівники. Для ліквідації зимової слизькості та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів, заготовлено відповідну піщано-сольову суміш. Штаби для оперативного реагування та пункти обігріву на території області вже розгорнуті.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини