Архів

Друк

Підпорядковані Полтавській ОДА дороги будуть безпечними у сніжну погоду

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан разом із підрядниками проінспектували підготовку доріг області до ожеледиці та снігу.

Також вони оглянули техніку, яку залучать до необхідних робіт на місцях.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 р. у підпорядкування Полтавській ОДА перейшли дороги місцевого значення. Їхня загальна протяжність — 7 188 км. Це пов’язано із реформуванням дорожньої галузі.

Орієнтовний обсяг фінансування ремонту та утримання місцевих доріг на Полтавщині цього року складе близько 646 млн грн. План ремонтних робіт формуватиметься згідно з обсягом коштів на кожен район.

— Полтавська область посідає четверте місце в Україні за обсягом коштів, які виділяють на ремонт доріг. Тому впевнений, що всі необхідні роботи виконають швидко і якісно. Наразі активно проходить підготовчий процес доріг до сніжного періоду. Тепер цим опікуються Полтавська ОДА та органи місцевого самоврядування, — розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Зараз нагальним стало питання утримання доріг у холодну пору. Адже погодні умови погіршуватимуться. Проте Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА вже уклав угоди на їх зимове утримання:

— Потрібно дбати про розчищення дороги від снігу, використання протиожеледних матеріалів. По кожному району області ми вже уклали договори з підрядниками. Завдяки співпраці з Полтавською обласною радою є можливість укласти ці угоди, адже своєчасно прийнятий бюджет,— наголосив Тимофій Голбан.

Техніка готова вже зараз виїздити на дороги та розчищати їх у разі погіршення погодних умов. Заготовлені і всі необхідні матеріали для того, щоб водії пересувалися областю безпечніше та комфортніше.

Крім того, вже оголосили міжнародний тендер на утримання доріг. Тож їх фінансувала область лише на початку року.

— Сьогодні ми інспектували підготовчі процеси доріг до ожеледиці, заметілі та ознайомилися з технікою підрядника, яка буде залучена до їх очищення та утримання. На ділянках доріг вже розвезений протиожеледний матеріал: пісок. На спусках та підйомах робляться невеликі насипи, які використають при поганих погодних умовах. Тож із впевненістю можу сказати, що дороги будуть безпечними,— підсумував директор Департаменту будівництва.

У Департаменті будівництва також планують створити портал, де можна буде слідкувати за ходом проведення ремонтних робіт на дорогах області. Зараз йдуть перемовини з програмістами, які займатимуться його запуском. Сайт працюватиме по аналогії з порталом «Будуємо прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/). Вже зараз там можна відслідковувати, як у області витрачаються кошти на будівництво та ремонт об’єктів.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини