Архів

Друк

Дорожники Полтавщини заготовили 100% протиожеледної суміші

Підрядні підприємства Служби автомобільних доріг у Полтавській області готуються до утримання мережі доріг у зимовий період.

Для забезпечення проїзду на основних дорогах державного значення лише ДП «Полтавський облавтодор» вже заготовив 45 тисяч тонн піску. Процес заготівлі солі ще триває. Готовність Кобеляцького райавтодору особисто перевірили керівники Служби автодоріг та райдержадміністрації.

Для ліквідації зимової слизькості та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів, згідно проведеного аналізу витрат протиожеледних матеріалів за останні 5 років, філіями ДП «Полтавський облавтодор» передбачається заготовити 45 тисяч тонн піску та 10 тонн технічної солі.

- 100% протиожеледної суміші, піску та граднвідсіву вже в наявності на підприємствах. Солі заготовили 70% від потреби. Першочергову увагу під час розчищення доріг будемо приділяти автошляхам міжнародного, національного, регіонального значення, - розповідає заступник директора ДП «Полтавський облавтодор» Сергій Заплаткін.

На основних автомобільних дорогах області встановлено 1020 комплектів тимчасових попереджувальних дорожніх знаків: «Слизька дорога», «Ожеледиця» та «Зона дії» для попередження водіїв про небезпечні умови руху під час ускладнених погодних умов. При цьому на небезпечні ділянки дороги (круті підйоми та спуски, залізничні переїзди, автобусні зупинки) завозиться піщано-соляна суміш для попередження виникнення зимової слизькості у випадках несприятливих погодних умов.

Експлуатаційне утримання автодоріг буде забезпечувати 213 одиниць машин і механізмів ДП «Полтавський облавтодор»: піскорозкидачі солерозподілювачі, навантажувальна техніка, бульдозери, автогрейдери, роторні снігоочисники, автомобілі та трактори з навісним обладнанням.

- На прикладі Кобеляцького райавтодору можу сказати, що техніка вже готова до виїзду на дороги. Нехай не нова, але відремонтована. Ми постійно співпрацюємо з начальником філії та керівництвом Служби та облавтодору. В разі виникнення проблемних питань, одразу знаходимо вихід із ситуації, - коментує голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко.

В Службі автомобільних доріг цілодобово працюють оператори диспетчерської служби, які здійснюють збір інформації про погодні умови та стан приїзду автомобільними дорогами загального користування в межах області та інформують керівництво Служби, ДП «Полтавський облавтодор», Укравтодор, ДСНС та управління цивільного захисту ОДА щодо забезпечення безперебійного руху транспортних засобів шляхами Полтавщини.

В разі виникнення непередбачуваних ситуацій на дорозі телефонуйте за номером 050 409 80 01(цілодобово).

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини