Архів

Друк

Із чергового об'їзду міста комунальними службами

Відбувся черговий об’їзд міста керівниками підприємств, які опікуються питаннями житлово-комунальної галузі Полтави.

Провів його заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Лямін.

Так, під час об’їзду, перевіряли хід робіт по вулиці Нікітченка, де проводиться капітальний ремонт. На даний час тривають роботи по заміні асфальтного покриття та встановленню бордюрів. Також, активно проходить робота по заміні асфальту по вулиці Курчатова.

Ремонтують автошляхи не лише в центральній частині міста, а й на околицях. Зокрема, нині проводяться підготовчі роботи на ділянці вулиці Зіньківської.

Комунальники наголошують, що ремонтні роботи по заміні асфальтного покриття триватимуть, поки того дозволяють погодні умови.

Особливу увагу під час об’їзду комунальники звернули на питання чистоти та благоустрою у місті. Так, заступник міського голови Андрій Лямін надав доручення інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом проконтролювати, аби суб’єкти господарювання прибирали залишкове листя та негабаритне сміття на прилеглих територіях, відповідно до Правил благоустрою.

Аби тримати на постійному контролі питання чистоти та благоустрою міста, подібні рейди проводяться представниками комунальних служб щотижня.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини