Архів

Друк

Спільна робота прокуратури Полтавщини та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» дає результати

Прокурор Полтавської області Микола Кармазін провів прес-конференцію, присвячену актуальним питанням боротьби з корупцією та взаємодії органів прокуратури області з громадськістю, зокрема із представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем».

У заході взяли участь координатор Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», політолог Гліб Канєвський та заступник виконавчого директора Інституту аналітики та адвокації Юрій Ромашко.

Розпочинаючи захід, Микола Кармазін наголосив, що упродовж листопада 2016-березня 2017 років прокурорами направлено до суду 20 обвинувальних актів про корупційні злочини. Засуджено 22 особи. За правопорушення, пов’язані з корупцією, на 21 особу накладено стягнення у вигляді штрафу. За позовами прокурорів до бюджету повернуто майже 1,5 млн. грн., державі – 1800 га землі.

«Сьогоднішня наша зустріч – це ще один крок до реальної співпраці з громадськістю», - сказав Микола Кармазін, додавши, що за результатами лише 6 місяців спільної роботи прокуратури Полтавщини та активістів руху розпочато 4 кримінальні провадження за фактами зловживань службовими особами органів державної та місцевої влади; складено 7 адміністративних протоколів; внесено подання про усунення причин і умов, що сприяли порушенням антикорупційного законодавства під час здійснення публічних закупівель.

Розповівши про роботу руху «Під контролем», Гліб Канєвський закликав до співпраці громадян, адже саме їхня небайдужість особливо допомагає у боротьбі з корупцією.

Учасники прес-конференції навели приклади спільної роботи. Зокрема, вони поінформували, що розпочаті досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами зловживань органів державної та місцевої влади під час будівництва відкритого майданчика загальноосвітньої школи у Решетилівському районі на суму понад 700 тис. грн.; ремонту доріг у с. Великі Кринки Глобинського району на суму понад 350 тис. грн.

До суду направлено 3 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, стосовно депутатів місцевих рад за порушення порядку врегулювання конфлікту інтересів під час голосування за рішення про своє преміювання, а також рішення про видачу премій близьким особам. Постановами суду вказаних осіб визнано винними та накладено стягнення у вигляді штрафу від 1700 до 3400 грн.

Кременчуцькому міському голові внесено подання про проведення службового розслідування за фактами порушення антикорупційного законодавства у діяльності службових осіб КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» та Управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, якими безпідставно без проведення процедури закупівель надано перевагу приватним підприємствам в укладенні договорів про закупівлю робіт за бюджетні гроші.

Наприкінці медіа-заходу його учасники відповіли на запитання журналістів. Прес-служба прокуратури Полтавської області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини