Архів

Друк

Полтавщина – регіон, який є одним з найбільш успішних областей України, - Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні

Полтавщину із робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

У ході візиту відбулася зустріч із головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком, де були обговорені питання співпраці Канади із Полтавщиною. У зустрічі також взяли участь перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко, представники засобів масової інформації.

«Мені дуже приємно, що Полтавщина не один рік співпрацює з Канадою у різних галузях. А саме у напрямах економічного та соціального розвитку. Канада також виділяє певні кошти в рамках проектів, які сьогодні мають серйозну перспективу й підтримку на Полтавщині – це й децентралізація, місцеве самоврядування. Канада для нас є прикладом та стратегічним партнером», – зазначив Валерій Головко.

За словами Романа Ващука, Полтавщина – регіон, який є одним з найбільш успішних областей України. «Як на мене, дуже часто закордоном спрощують ситуацію в Україні, обговорюючи Схід-Захід, Північ-Південь, трохи забувають про Центр – найважливіший фактор у стабілізації, як економічної так і політичної», - сказав він.

Валерій Головко висловив слова вдячності Роману Ващуку та усій світовій спільноті за допомогу у боротьбі з російським агресором. «Зараз дуже тяжкі часи для України. За підтримки світової спільноти, і у тому числі уряду Канади та діаспори, народ України не відчуває себе самотнім у боротьбі з російським агресором. Я дуже вдячний за підтримку у такий важкий час», - зазначив Валерій Головко.

У ході зустрічі керівництво області спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком планують розробити дорожню карту зустрічей з представниками бізнес спільноти, культурної спільноти та освітньої спільноти Полтавщини.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини