Архів

Друк

Полтавців попереджають про ожеледицю і падіння бурульок

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація № 2" Полтавської міської ради наполегливо попереджає полтавців про небезпеку падіння бурульок та снігових мас з дахів будинків, а також про ожеледицю.

Шановні мешканці та гості міста Полтава! Найближчим часом очікується потепління, у зв'язку з чим зростає загроза зсувів снігу та падіння бурульок із дахів будинків, балконів, а також загроза ожеледиці.

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація № 2" Полтавської міської ради закликає громадян бути обережними і пам'ятати, що недотримання елементарних правил безпеки в період танення бурульок та снігових мас і ожеледиці може привести не тільки до травмування, але і до смерті.

Нагадуємо, що особливу небезпеку бурульки становлять у місцях масового скупчення людей та на вузьких вулицях, де тротуари близько прилягають до будинків.

Крім дахів будинків, небезпеку падіння льодових утворень та снігових мас і травмування людей, можуть створювати лоджії і балкони, де нагромадилися сніг і лід.

Для того, аби не потрапити в біду та уникнути травмування, в черговий раз звертаємо увагу, що слід бути особливо уважними під дахами будинків, балконами, лоджіями. Не слід ходити під ними. Не заходьте за межі огороджувальних стрічок, а в місцях їх відсутності, самі звертайте увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та, при можливості, оминайте їх.

Крім того, звертаємо увагу, що від падіння снігових мас та бурульок можуть постраждати не лише люди, а й матеріальні цінності. Тож, власникам автотранспорту радимо не припарковувати свої автомобілі близько біля багатоповерхових будинків.

Будьте також пильними під час ожеледиці та пам'ятайте про власну безпеку під час руху по тротуару. Намагайтеся рухатися лише по доріжках, посипаних піском, не поспішайте, не біжіть, переходьте дорогу лише на пішохідних переходах, одягайте зручне взуття, відповідно погодних умов.

Шановні батьки та вчителі! Не забувайте пояснювати дітям про небезпеку падіння бурульок, снігових наростів! Проводьте бесіди про правила поведінки на дорогах під час ожеледиці!

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини