Архів

Друк

Полтавські рятувальники отримали нове спеціальне спорядження

Новий бойовий одяг, взуття та інше спеціальне спорядження отримали сьогодні рятувальники Полтавського міськрайонного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області (друга пожежно-рятувальна частина).

Ранком, 16 лютого, урочисто передав особовому складу ці речі міський голова Олександр Мамай. Новий одяг одразу ж і вдягли. Кажуть, що стара форма – ще радянських часів – не те що зношена, а навіть не відповідає необхідним вимогам:

– Стара форма була вже взагалі непридатною, – розповідає командир відділення Другої пожежної державної частини Олександр Коляка. – Вона дуже важка, що незручно, виготовлена з такої тканини, яка може розплавитися при високих температурах. Новий одяг – найвищої якості, а головне – повністю відповідає найголовнішій вимозі: рівномірне розповсюдження теплової енергії по всьому костюму та запобігання теплових ударів, опіків, захист від різного роду ушкоджень. Не можна сказати, що він узагалі не горить. Згідно норм, спецодяг має витримати перших сім хвилин теплового «натиску». Повірте, сім хвилин, насправді, це дуже багато. Адже при ліквідації надзвичайних ситуацій важлива кожна секунда.

У рамках міської цільової програми «Забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки» на засоби захисту та спеціальне спорядження було спрямовано понад 400 тис. грн. Створення цієї Програми було ініційовано міським головою Олександром Мамаєм:

- Усі ми розуміємо, що держава самостійно забезпечити усіх наших рятувальників не в змозі, – зауважив мер. – Тому завдання кожного міського голови – зробити усе можливе для створення належних умов роботи, починаючи від великої техніки, закінчуючи спеціальним одягом. Таким чином ми покращуємо існуючий механізму пожежної безпеки в місті, підвищуємо готовність підрозділів до виконання своїх обов’язків, а що найголовніше – захищаємо життя та здоров’я населення від впливу небезпечних факторів пожежі.

Звертаючись до рятувальників, міський голова Олександр Мамай подякував усім за вкрай складну, небезпечну, але, по істині, благородну справу.

Придбання засобів захисту та спеціального спорядження дасть можливість більш успішного та ефективного виконання завдань за призначенням, – зауважив начальник Полтавського міськрайонного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області Сергій Пругло.

Забезпечені новою формою уже 50% особового складу. Цьогоріч будуть виділені додаткові кошти з міського бюджету, аби усі рятувальники отримали сучасний спецодяг.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини