Архів

Друк

Полтаву відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні

18 серпня керівництво міста мали за честь зустрітись із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі.

Сучасний розвиток міста в усіх його галузях важко уявити без інтенсивного міжнародного співробітництва. Розвиток двосторонніх та багатосторонніх міжнародних зв’язків – є одним із пріоритетних завдань міської влади. Про Полтаву розповіли гостю секретар міської ради Оксана Деркач та заступники міського голови.

Зокрема, Сумі Шікегі був зацікавлений увагою міської влади до людей з обмеженими фізичними можливостями. Заступник міського з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко розповіла Послу, що Полтава – одне з небагатьох міст України, де діє унікальна Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота», яка створена з метою надання мешканцям міста додаткових гарантій та заходів підтримки. Зокрема, в рамках цієї Програми, серед інших завдань, надається матеріальна допомога інвалідам війни-учасникам антитерористичної операції, організовується безкоштовне харчування інвалідів, підтримуються діти з особливими потребами тощо.

Уже багато зроблено, проте, чимало й попереду. Перспективи розвитку на найближче майбутнє – забезпечення зручності міста з точки зору доступності. На цьому наголосив заступник міського голови, очільник комітету забезпечення доступності Віталій Нікіпелов:

– На жаль, сьогодні, Полтава далека від ідеалу комфортного міста, доступного для усіх. Ми прагнемо до європейських стандартів і тому маємо зробити усе можливе, аби люди з обмеженими фізичними можливостями почували себе комфортно, мали змогу, щонайперше, вийти зі свого помешкання. У будинках, збудованих ще за радянських часів, просто непередбачена можливість встановлення тих же самих пандусів. Це ж, насправді, надвеликий недолік. Міська влада всіляко турбується про потреби людей з інвалідністю. Зокрема, вже визначені пріоритетні напрями забезпечення доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, житлових будинків, об’єктів адміністративного та соціального призначення.

Зацікавив Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі і розвиток велосипедної інфраструктури:

– Нехай маленькими, але впевненими кроками ми йдемо вперед. У нашому ж місті на сьогоднішній день, на жаль, ще недостатньо комфортні умови для пересування велосипедами. Втім, над цим питанням працюють і вело активісти, і міська влада, – розповіла секретар міської ради Оксана Деркач. – З метою створення умов для розвитку велоінфраструктури міста, формування сталої транспортної системи та доступного, комфортного й безпечного міського простору, популяризації активного способу життя, було затверджено «Концепцію розвитку велоінфраструктури м. Полтави». Відтак, робоча група з розвитку велоінфраструктури розпочала роботу над створенням Програми розвитку цієї ініціативи.

Підсумовуючи зустріч, керівництво міста подякували панові Шігекі за підтримку, честь приймати в Полтаві шановного Посла та висловили щирі сподівання на подальшу співпрацю, встановлення дружніх взаємин, обміну досвідом.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини