Архів

Друк

Рятувальники дбають про пожежну безпеку під час жнив

В області триває зернозбиральна кампанія. З огляду на це, рятувальники Полтавщини проводять профілактичні відпрацювання та рейдові перевірки місць збирання, переробки та зберігання зернових.

Основними причинами виникнення пожеж у цей час є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Тому працівники Служби порятунку продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки господарств та сільгосппідприємств в цей період. Подібні рейди проводяться постійно у всіх районах області.

Слід зазначити, що керівники сільськогосподарських та хлібоприймальних підприємств заздалегідь вжили відповідних заходів, аби не допустити пожеж під час збиральної компанії. Хлібні поля обкошені та оборані, чергують протипожежні ланки на пожежній та пристосованій для гасіння пожеж техніці. Зернозбиральні комбайни забезпечені вогнегасниками, заземлюючими ланцюгами та необхідним інвентарем відповідно до вимог пожежної безпеки. Під час профілактичного відпрацювання рятувальники ДСНС оглядають протипожежний стан хлібоприймальних підприємств, збиральної техніки, перевіряють боєздатність добровільних протипожежних формувань та вручають хліборобам пам'ятки й листівки з питань пожежної безпеки.

ГУ ДСНС України у Полтавській області вкотре звертає увагу керівників об'єктів на необхідності термінового вирішення проблемних питань стосовно забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Щоб виростити та зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних правил.

Потрібно зробити все можливе, щоб не допустити випадків пожеж і тим самим уникнути непередбачених втрат.

ГУ ДСНС України у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини