Архів

Друк

Поліцейські закликають полтавців здавати незареєстровану зброю

З 1 березня на Полтавщині стартує черговий місячник добровільної здачі зброї.

Дані заходи уже традиційно супроводжуються інформаційною кампанією по інформуванню громадськості. Цього року, крім повідомлень у засобах масової інформації, поліцейські вирішили доносити до полтавців інформацію і за допомогою великих плакатів. Плакати із закликами здати незареєстровану зброю і тим самим уникнути кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання будуть розміщені у найбільш людних місцях міста Полтава.

Громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до територіальних органів поліції у Полтаві або дільничних офіцерів поліції в місцях вашого проживання або тимчасового перебування.

Ще раз хочемо нагадати усім мешканцям Полтави, що згідно з частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) - караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Добровільна здача вогнепальної зброї і бойових припасів до неї, звільняє їх власників від такої відповідальності.

Телефони для довідок у Полтаві:

Полтавський відділ ГУНП – (0532) 51-01-56,

Відділення №1 – (0532)53-00-31,

Відділення №2 – (0532) 58-44-55,

Полтавське районне відділення – (0532) 59-44-81

Полтавський відділ ГУНП в Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини