Архів

Друк

Рейтинг діяльності голів райдержадміністрацій за 2015 рік

На апаратній нараді в голови ОДА керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь оприлюднив рейтинг діяльності голів райдержадміністрацій за 2015 рік.

Аналіз наліз роботи керівників районів проводився за 10 напрямками. Зокрема, до уваги бралися такі показники: надходження до місцевих бюджетів; виконання програми житлових субсидій; вартість харчування на одне ліжкомісце; оздоровлення учасників АТО; проекти обласного конкурсу розвитку територіальних громад; погашення заборгованості до Пенсійного фонду; фінансування на одного учня в ДЮСШ; архівна робота; стан цивільного захисту населення та надзвичайні ситуації; освіта. Останній пункт враховував кілька позицій, зокрема, кількість коштів, виділених з місцевого бюджету на оздоровлення дітей; розвиток позашкільної освіти, утримання мережі дитсадків у районі, рівень доплат за престижність вчительської професії, вартість харчування на одного учня тощо.

Згідно аналізу інформації, отриманої від департаментів та управлінь ОДА, територіальних підрозділів, рейтинг виглядає так:

1. Куча Олег Євгенійович — Пирятинський район

2. Апряткін Сергій Михайлович — Чутівський район

3. Колос Віктор Павлович — Котелевський район

4. Середа Юлія Костянтинівна — Машівський район

5. Ярмола Володимир Олексійович — Кременчуцький район

6. Ус Олександр Юрійович — Диканський район

7. Мартюк Віра Анатоліївна (нині голова райради) — Хорольський район

8. Шевченко Таміла В’ячеславівна — Кобеляцький район

9. Матюшенко Олексій Володимирович — Гадяцький район

10. Ковган Олег Володимирович — Чорнухинський район

11. Дзус Іван Васильович — Лубенський район

12. Вакуленко Василь Олександрович — Глобинський район

13. Бульбаха Сергій Володимирович — Новосанжарський район

14. Лепейко Лідія Іванівна — Полтавський район

15. Панченко Віталій Григорович — Зінківський район

16. Перепелиця Олександр Олексійович — Козельщинський район

17. Федоренко Віктор Іванович — Семенівський район

18. Перепелиця Роман Миколайович — Решетилівський район

19. Коваленко Юрій Миколайович — Миргородський район

20. Глущенко Олександр Іванович — Шишацький район

21. Распопов Віталій Васильович — Гребінківський район

22. Симоненко Віктор Григорович — Оржицький район

23. Рязанов Володимир Володимирович — Лохввицький район

24. Костенко Сергій Борисович — Карлівський район

25. Звіздай Оксана Василівна — Великобагачанський район.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини