Архів

Друк

Дороги на Полтавщині планують відремонтувати до 2018 року

Для цього в обласній державній адміністрації розробили дві програми. Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

— Перша програма — розрахована на співфінансування із районами, щоб вони теж відчували відповідальність. Плануємо відремонтувати 400 доріг. На це виділено 200 мільйонів гривень. Друга програма фінансуватиметься державним коштом. Для її реалізації потрібно більше 13 мільярдів гривень. Ми поступово відходимо від так званого «ямкового» ремонту, ефективності від якого небагато. Потрібно робити капітальні ремонти доріг. Натомість звертаємо увагу на багатотонні фури, які і розбивають дороги. З цим будемо боротися жорстко, — зазначив Андрій Пісоцький.

Першою планують ремонтувати дорогу Полтава—Кременчук. Так само капітальний ремонт чекає і на автошляхи Полтава—Суми, Бориспіль—Дніпропетровськ—Запоріжжя, Лохвиця—Гадяч, Гадяч—Опішнє, Лубни—Миргород—Опішнє та Дніпропетровськ—Царичанка—Кобеляки—Решетилівка.

Говорили на прес-конференції і про перспективи аеропорту «Полтава». Для його запуску потрібно зо два десятки мільйонів доларів. Втім є інвестори, як вітчизняні, так і закордонні, наприклад, з Китаю, які готові вкладати сюди кошти.

— Нам потрібно якомога більше зберегти інфраструктурних об'єктів, оскільки за досвідом країн, де вже відбулася економічна криза, після цього починається зростання економіки. Тому ми повинні до цієї точки зростання зберегти всі наші інфраструктурні об'єкти, і аеропорт в тому числі,— зауважив Андрій Пісоцький.

Вже зараз над об’єктом працюють представники консалтингової компанії, кажуть Полтава буде альтернативою тому ж самому «Борисполю» і Харківському аеропорту. По-перше, літати з Полтави буде дешевше, а по-друге, Полтавщина є цікавою з точки зору туристичної.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини