Архів

Друк

Агропідприємства Полтавщини отримали право на співпрацю із Китаєм

У студії селекторного зв’язку ПАТ «Укртелеком» під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка відбулася республіканська селекторна нарада з питань новацій в системі оподаткування аграрного сектору економіки та доступу Української продукції на ринок Китайської Народної Республіки.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов та його перший заступник Іван Рева.

На нараді обговорено питання новацій в системі оподаткування аграрного сектору економіки, заслухано пропозиції представників областей та поінформовано про співпрацю агропідприємств України з Китаєм. Право на співпрацю з КНР отримали вісімнадцять агропідприємств з усієї України.

Із Полтавської ж області таке право на співпрацю отримали ТОВ «Миргородський сироробний комбінат» та ТОВ «Техмолпром» (м. Гадяч).

Під час наради Сергій Фролов звернувся до Міністра, акцентувавши увагу на збереженні спеціального режиму по ПДВ та необхідності запровадження єдиного земельного податку для виведення земель сільськогосподарського призначення з «тіні», які обробляються без укладення договорів оренди.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини