Архів

Друк

Зменшено нормативи споживання газу для споживачів без газових лічильників

Таке рішення ухвалив Кабмін за пропозицією Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це повідомив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

"Уряд проголосував за зменшення нормативів споживання газу без лічильників", - сказав він. При цьому Вовк зазначив, що 93% споживачів користуються газовими лічильниками.

За його словами, нововведення дасть змогу населенню платити за газ удвічі менше, при цьому ціна за спожитий газ не зміниться. А зменшення норм споживання стимулюватиме облгази встановлювати споживачам газові лічильники.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин уточнив, що для споживачів, які користуються газовими плитами і мають централізоване гаряче водопостачання, норматив буде знижено із 6 до 3 кубометрів газу на місяць на одну особу, для споживачів, які використовують газову плиту і не мають централізованого опалення, норматив буде знижено з 9 до 4,5 куб. м. За словами міністра, для домогосподарств, які використовують газові плити, водонагрівачі, норматив знизиться з 18 до 9 куб. м газу на місяць на одну людину.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини