Архів

Друк

Кожний етап роботи з відновлення Кадетського корпусу будуть погоджувати з громадськістю

Про це йшлося під час щотижневого брифінгу з актуальних питань області.

До роботи з відтворення та відновлення автентичного вигляду Петровського кадетського корпусу можна буде приступити після спільного обговорення алгоритму дій з представниками громадськості, обласної та міської влади, зауважив представник проектної групи з реконструкції будівлі Сергій Опанасенко.

За його словами, Полтавський Кадетський корпус наразі перебуває у жахливому аварійному стані. І на сьогоднішній день, завдання з відновлення історичного вигляду будівлі є необхідним.

За довгий час відсутності будь-яких робіт з ремонту та підтримання будівлі в належному стані конструктивні елементи Корпусу занепали і зносилися, що призвело до поступового руйнування споруди та втрати значної кількості архітектурних деталей. Але продовжити термін «життя» історичної будівлі, за словами директора архітектурної проектної групи Андрія Войтка, можливо за допомогою проведення комплексу робіт з її реставрації.

Наразі робоча група розпочала ознайомлення з історичними документами, світлинами та ескізами з первинним виглядом будівлі. Разом з цим уже відомо, що наступним кроком стане приїзд групи фахівців до Полтави з метою обговорити з головним архітектором міста та громадськістю, що опікується долею Корпусу, подальший план дій.

За результатами такої роботи, планують виготовити декілька варіантів візуалізації реконструйованої будівлі, які винесуть на обговорення та затвердження громадськості.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини