Архів

Друк

Валерій Головко: оцінку діям ректора ПНТУ дадуть правоохоронці

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко висловив свою позицію з приводу скандалу навколо Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Йдеться не лише про затяжний конфлікт між ректором вишу Володимиром Онищенком та викладачами і студентами архітектурного факультету, а й про останні скандальні аудіозаписи, які з’явилися у ЗМІ, соцмережах та Інтернеті. Нагадаємо, що в аудіозаписах, оприлюднених в мережі анонімно, людина, голос якої схожий на голос ректора ПолНТУ, лає декана гуманітарного факультету за те, що її студенти привіталися з ректором гаслом «Слава Україні!». Варто згадати й інші моменти, де все той же «голос» не добирає слів, згадуючи Президента, його команду і взагалі учасників Революції Гідності.

«Особисто для мене скандал навколо найбільшого в Полтавській області університету вже давно переріс із професійної площини у політичну. Конфлікт між керівництвом вишу, студентами і викладачами негайно має бути вирішений на рівні Міністерства освіти і науки України та профільного комітету Верховної Ради, куди я вже направив відповідні звернення, — прокоментував Валерій Головко. — В ситуацію нарешті має втрутитися спеціальна комісія, провести службове розслідування, аудит, заслухати всі сторони конфлікту і прийняти відповідне кадрове рішення. Хоча найкращий вихід із ситуації, коли керівник вишу скомпрометував і себе, і університет, який очолює, — це покласти на стіл власноруч написану заяву про звільнення. Що ж стосується антиукраїнських висловлювань, то я дав доручення правоохоронним органам дати відповідну правову оцінку діям ректора».

Прес-служба ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини