Архів

Друк

Полтавські військові зв’язківці прийняли присягу на вірність Україні

Півтисячі мобілізованих і добровольців, які проходять навчання в 179-му Полтавському об’єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв’язку, у неділю 15 лютого прийняли присягу на вірність Україні.

На плацу навчального центру вишикувалися понад дві тисячі майбутніх військових, які зараз тут проходять навчання. Серед них не лише жителі Полтавської області, а й мешканці Херсонської, Одеської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Луганської і Донецької областей. До речі, понад 90% донеччан визвалися здобувати професію військового зв’язківця добровольцями.

Для того, щоб пройти належний курс навчання, у Полтаві створили всі необхідні умови — коментує голова Полтавської ОДА Валерій Головко. «Бійці повністю забезпечені всім речовим майном, харчами, медикаментами, — наголосив керівник області. — Після закінчення навчального курсу вони відбудуть у місця постійної дислокації, де отримають засоби захисту та зброю».

Начальник навчально-тренувального центру Ігор Міцюк додав, що серед мобілізованих лише 5 відсотків не мають армійського досвіду. «Є невелика кількість тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок у республіці Афганістан. Переважна більшість бійців має досвід військової служби, тому впевнений, що в результаті навчань хлопці отримають ті знання, які їм потрібні для виконання професійних обов’язків у військових частинах», — додав командир.

Текст присяги бійці зачитували по черзі в урочистій атмосфері. Далі — привітальне слово від голови облдержадміністрації. Валерій Головко зауважив, що зв’язківці приймають присягу у день, коли на Сході країни розпочалося перемир’я і є великі сподівання на те, що в Україні нарешті запануєте такий довгоочікуваний мир. Тому бійцям побажав, щоб здобуті у навчальному центрі знання їм таки не знадобилися, повернення до родин було щасливим, а головне — якнайшвидшим. «Сьогодні ви захищаєте нашу державу, на ваших плечах — наша безпека і цілісність країни. Тому я вам кажу: «Слава»! і слава Україні»! — сказав Валерій Головко.

Підготовка військових зв’язківців у Полтаві триватиме до середини березня, після чого бійці поїдуть у розташування своїх частин.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини